فن آوری نوین به گونه ای توسعه پیدا کرده است که بسیاری از مردم هیچگاه اینچنین تصورش را نمی کردند. روز به روز و هر ساله ، چیزهای جدیدی ظهور می کنند و ما فکر می کنیم که این دیگر آخرینش است. تا کجا مردم می توانند پیش بروند و انتهایش تا کجاست ؟

باید قدردان متخصصان در سرتاسر جهان باشیم که تلاشهای آنان باعث شده است که زندگی راحت تر، آسانتر و قطعا جالبتری داشته باشیم. مدارس محیط هایی هستند که رهبران آینده تیم های تکاملی شروع به شکل گرفتن می کنند و فن آوری که در مدارس استفاده می شود ، حرف زیادی برای گفتن دارد.

با این وجود معلمان افرادی هستند که باید خود را با فن آوری به روز کنند و بتوانند دانش را به دانش آموزان شان انتقال دهند. این مقاله به بحث درباره یکی از نوین ترین تجهیزات آموزشی یعنی بردهای هوشمند می پردازد و هم اکنون به سرعت در حال پا گذاشتن به مدارس و مساعدت معلمان در حرفه شان گردیده است .

هدف از مقاله پیش رو نه تنها آگاهی دادن ،بلکه در مرحله نخست بوجود آوردن موضوعات بیشتر درباره بردهای هوشمند برای مدرسانی است که زبان انگلیسی را به عنوان زبان خارجی در مدارس ابتدایی آموزش می دهند.

همچنین به برخی از مزایا و معایب احتمالی استفاده از برد هوشمند نظر خواهیم داشت ، اینکه چقدر استفاده از آن آسان است یا مشکل است ، چقدر در یادگیری دانش آموزان تاثیر می گذارد، چه تاثیری بر میزان انگیزه آنان دارد ،چه معیارهای طراحی برای این مواد آموزشی وجود دارد و در واقع چه جذابیتی راجع به آن وجود دارد.

در صورتی که به خواندن این مقاله علاقه مند هستیدمی توانید به سایت هوشمند سازان ایمن پردازش مراجعه کنید.

ترجمه :‌حبیب الماسیان

 

 

منبع : behprice.com