معرفی استاد مسعود راجی و آموزشگاه ایرانشهر

 

معرفی استاد مسعود راجی و  آموزشگاه ایرانشهر در نیشابور 


   "آموزشگاه ایرانشهر نیشابور از سایر آموزشگاهها متمایز است زیرا فناوری اطلاعات را بر اساس آلگوریتمهای ریاضی، مسائل حقیقی صنعت،  اقتصادو بازرگانی، و کاربردهای مهندسی می آموزد و به زبان انگلیسی تسلط کامل داردکه از واجبات این رشته است" ( نقل از سایت کارنیکان)

 

سالها پیش برای فراگیری رایانه به آموزشگاه ایشان که از خوش اقبالی در نزدیکی خانه پدری ام بود مراجعه کردم.  پس از عبور از محوطه زیبای آموزشگاه در بدو ورود اتاق , مرد میانسالی را دیدم  که بسیار  فعال و سرزنده بر پشت میز نشسته بود . با چشمانی نافذ و نکته بین و لحن جدی و مهربان که هنوز هم  پس از سالها بر چهره دارند . تعارفم کردند که  به داخل بیایم و بنشینم .

از همان دیدارهای آغازین ,  فهمیدم  که با انسانی روبرو هستم که با اندیشه نو و تجربه های ارزشمندش راهگشای افراد بسیاری بوده است و جدیت و پشتکار بی نظیرش موفقیت های چشم گیری را هم تا کنون برایشان به ارمغان آورده است.

به عنوان مثال موفقیتها و فعالیتهای  ایشان در زمینه ریاضیات در این سالهای اخیر بسیار  چشمگیر بوده در حالیکه,ایشان از سن 40 سالگی پا به این عرصه گذاشته اند.

فی الواقع ,همیشه سخت کوشی و جدیت در انجام امور , نظم و ترتیب , خلاقیت و کارآفرینی و راهنمائیهای موثر ایشان راهگشای من و بسیاری از جوانان بوده است و شایسته تقدیر و ارج گذاری فراوان است.

معرفی :

استاد مسعود راجی - متولد 1320

فارغ التحصیل سال 1344 رشته مهندسی عمومی از دانشکده فنی آبادان

مدیر  آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ایرانشهر

مربی نمونه کشور

نامزد عنوان برترین شاعر سال  ۲۰۰۳

دعوت به چندین کنفرانس ریاضی در ژاپن و سایر کشورها

مترجم کتاب هنر و دانش مذاکره

پدیدآورنده: مارک شوئن فیلد، علی مستاجران (مترجم)، مسعود راجی (مترجم)

ناشر: نشر نی - 19 مرداد، 1387

 


معرفی از وبلاگ خودنویس 

مدیر آموزشگاه ایرانشهر در نیشابور، فارغ التحصیل مهندسی از دانشکده نفت آبادان، 1345 با تحصیلات تخصصی کوتاه مدت درباره ریاضیات و کامپیوتر در آمریکا و کانادا، مکزیک، ژاپن، آلمان، دانمارک و ایتالیا و انگلستان. و نیز در تسینگ هوا (تایوان)، دانشگاه ملی آموزش کره جنوبی و پلی تکنیک هنگ کنگ. رئیس قبلی کامپیوتر وزارت نفت. انفصال دائم از خدمات دولتی و و موسسات وابسته به دولت.

 

و توضیحات بیشتر به نقل از سایت کارنیکان ( وب سایت سابق استاد راجی ):

دوره های تخصصی  کامپیوترهای    IBM و   Honeywell   را در لندن، نیویورک، و کانادا   و  ایتالیا و آلمان و دوره های تخصصی تکنولوژیهای آموزش ریاضیات   CASIOرا  در  ژاپن، دانمارک،  کره جنوبی، هنگ کنگ، چین  ملی(تایوان) و مکزیک گذرانده و  اینک دانشجوی دوره دکترای برنامه ریزی استراتژیک در دانشگاه هریوت وات اسکاتلند است.

 

تجربیات ممتد او شامل برنامه نویسی  کامپیوتر، برنامه نویسی سیستم، مدیریت کامپیوتر و خدمات اطلاعات وزارت نفت،  عضویت شورایعالی انفورماتیک کشور، آموزش و مشاوره در وزارت نیرو و صنایع ملی گازو پتروشیمی، ترجمه اشعار انگلیسی،  ترجمه متون علمی محققین ایرانی به زبان انگلیسی، همچنین  تالیف و ترجمه کتب متعددی در زمینه  بانکهای اطلاعات، هنر و دانش مذاکره، بازاریابی، مدیریت زمان، مبانی رهبری، تجارت الکترونیکی، استانداردهای مهندسی، و سیاستنامه های  فرهنگی شورای اروپاست

در رتبه بندی آموزشگاه  های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آموزشگاه ایرانشهر در درجه یک  ارزیابی شده و در سال 1385 مدیر آن به دریافت عنوان و جایزه  مربی نمونه کشور از  ریاست جمهور مفتخر گردید.  بیش از 800 نفر از معلمان آموزش و پرورش نیشابور  و هزاران کارآموز آزاد دوره های آموزش فناوری اطلاعات را در آموزشگاه ایرانشهر  گذرانده و به اخذ مدرک  یا تائیدیه از سازمان آموزش فنی و حرفه ای  توفیق یافته اند.

 

شرکت کاسیو ژاپن پشتیبان ایرانشهر برای شرکت در رویدادهای جهانی بوده است:

 

 

در پایان توصیه بنده به همشهریان  و  هموطنان عزیزم این است که با  مراجعه به سایت  و یا آموزشگاه ایشان  , ضمن آشنایی با فعالیتهای مختلف علمی و فرهنگی ایشان  از کلاسهای آموزشی و مشاوره های عالی استاد در جهت رشد و شکوفایی خود بهره وافی  را ببرند.

در ضمن خانم سیمین دخت طلوعی بانوی فرهیخته , پر تلاش و دقیق و جدی ایشان در سمت مدیریت داخلی و آموزش فعالیت دارند که همراهی ها و  تلاشهای ایشان در اعتلای این آموزشگاه و خدمت به جوانان و علاقه مندان در خور تحسین است .


نیشابور - خیابان امام، اول سلطان آباد جنوبی، پلاک 194

صندوق پستی 934،    تلفن 3331580  و 3351175

پست الکترونیک iranshahrinst@yahoo.com

 

بنده که برای مدتی افتخار خوشه چینی از محضر این دو عزیز را داشته ام ,  آرزوی سلامتی , طول عمر با عزت و کسب موفقیت های روزافزونشان را از خداوند بزرگ خواستارم.

 

/ 0 نظر / 91 بازدید