صحبت کردن

 

"The best way to learn a foreign language is to speak it"


صحبت کردن نوعی تقلید است.  وقتی که شما به زبان مادریتان صحبت میکنید از گرامر , لغات و طرز تلفظ افراد پیرامونتان استفاده می کنند نه از جملات ساختگی خودتان. بنابر این وقتی که می خواهید زبان جدیدی را یاد بگیرید باید  از افرادی که زبان مادریشان  زبان مقصد شما ست تقلید کنید وقطعا ادامه چنین مسیری , اصولی و صحیح میباشد.

پر واضح است که ,قبل از اینکه بتوانبد صحبت کنبد  باید به  انواع مکالمات زبان مقصد  خوب گوش داده و همانگونه که گفته می شود تقلید و بیان کنید.

افزایش یافتن مهارت شنیداری   listening 

خوب گوش دادن =  خوب تلفظ کردن , خوب صحبت کردن, خوب فهمیدن , خوب خواندن  , خوب نوشتن

  

 

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] برآمد باد صبح و بوی نوروز به کام دوستان و بخت پیروز مبارک بادت این سال وهمه سال مبارک بادت این روز وهمه روز [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل] ( كلاس آموزش زبان انگليسي) [گل][گل]

خط خطی های یک معلم

سلام.از عمق جان سال نو را به شما تبریک می گویم و برایتان روزگاری خوش آرزومندم. ارادتمند روشن ضمیر

خط خطی های یک معلم

سلام.از عمق جان سال نو را به شما تبریک می گویم و برایتان روزگاری خوش آرزومندم. ارادتمند روشن ضمیر

صداقت

با سلام سال نو مبارک آپم[گل][دست]

سیفی

Happy your new year.[گل][لبخند]

م

سلام با تبادل لینک چطوری ؟

رزقی

گلبرگ وجودتان سبز ،چراغ دلتان روشن،آسمان زندگیتان آبی ،عیدتان مبارکباد. سلام دوست عزیز ، شما را در وبلاک دوم ام نیز لینک کردم.

مترجم جوان

سلام سال نوت مبارک سال خوب و سزشار از موفقیتی داشته باشی [اضطراب]

دهقانیان

درود دوست عزیز. ما جمعی از دانشجویان دلسوز ایرانی هستیم که در راستای ترجمه مطالب علمی و به روز ، قدم پیش گذاشته ایم و با تشکیل تیم ترجمه "لیان پرتال" حضور رسمی خود را در این عرصه اعلام کردیم. همه ما می توانیم عضوی از این تیم باشیم و در پیشرفت این حرکت بی نظیر سهیم باشم. شما نیز به جمع ما بپویندید : مرجع رسمی تیم ترجمه لیان پرتال : http://translating.lianportal.com انجمن علمی دانشجویی لیان پرتال http://lianportal.com عضویت در تیم ترجمه لیان پرتال : http://forum.lianportal.com/showthread.php?tid=1062 منتظر حضور شما هستیم.